Приключения из Крийгланд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Приключения из Крийгланд

Добре дошли в Крийгланд
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Представете себе си

Go down 
+9
Naith
Altair
Night elf
Celtic Myst
ShaDow_MiSt
HELLwINd
katri_mei
Zaron
Dante
13 posters
АвторСъобщение
Dante
admin
Dante


Брой мнения : 62
Location : Варна
Registration date : 15.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 9:24 pm

Тука представяме себе Smile
Аз се казвам Митко, но повечето хора ми викат Данте( сигурно защото навсякъде се пиша така) От Варна съм. Хобитата ми са да чета фентъзи да играя компютърни игри, да свиря на соло китара и разбира се да ходя по жени. Това е geek


Последната промяна е направена от на Нед Дек 16, 2007 2:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://citadelata.com
Zaron
Пътешественик
Zaron


Брой мнения : 23
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 12:44 am

Ами казвам се Леонардо но ми викат Лео.На 18 съм и съм от София.Много обичам фантастика тип StarCraft но не пропускам и WarCraft.Имам 25 трофея от тези игри.Мразя надути момичета и география.Обичам да рисувам и имам 25 кила комикси като 2568 и Амулетът на Дракона(не съм този от PCMANIA.Аз съм братовчед му).
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Пътешественик
katri_mei


Брой мнения : 79
Age : 33
Location : Перник... Everywhere in the fantasy world...
Registration date : 14.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 2:31 pm

Така... казвам се Екатерина, от Преник, на 17 години съм и уча Туризъм. Обожавам фентъзи и фантастиката, обичам да чета постоянно и да рисувам, главно манга, а и съм фен на анимета с подобна тематика като книгите, които чета. Като хоби мога да прибавя и компютрите, главно програмиране, форуми от този тип ( РП )... Слушам почти всякаква музика, без чалга и метъл, или от менъла само заради текстовете на някои песни. Може да се каже, че съм и киноманиачка... това е като цяло, ако се сетя за още -> Edit Smile
Върнете се в началото Go down
http://svetove.4rumer.net/portal.htm
HELLwINd
Начинаещ
HELLwINd


Брой мнения : 6
Age : 35
Registration date : 17.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 12:14 pm

Здрасти и от мен. Казвам се Георги, студент съм, първи курс в УНСС. Тъй като не работя ми остава свободно време и затова реших да се включа в този проект. Преди години пишех неща, които повечето хора харесваха, тук съм за да си припомя тези времена и да сверя часовника, дали още ме бива.
Върнете се в началото Go down
http://starcrafttwo.hit.bg
ShaDow_MiSt
Пътешественик
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 33
Age : 32
Location : SoMeWhErE BeYoNd ThE ReAL WoRlD...
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Раса на героя: Хора
Клас на героя: Бард
Име на героя: Дерек

Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 5:52 pm

Здрасти на всички и от мене Very Happy Казвам се Цветомира ( но ми казнат Цвети ) и съм от Карлово, на 15 години съм и уча предимно английски и немски study Повечето хора ми казват, че съм прекалено голяма оптимистка и мечтателка и че имам развинтено въображение ... В повечето случаи е вярно lol! Обожавам да пиша каквото и да е било - стихове, разкази, есета, дори се надъхах да започна да си пиша фентъзи книга ама това е друга история Surprised Също така много обичам да пиша във форуми за РП ... Бързите коли и футбола са малка част от любимите ми неща ( както и кучетата Very Happy ) Най-често слушам разообразна музика - според настроението ... метъл, R&B, рок, ретро ... Падам си по анимации, комедии, екшъни и естествено ... научна фантастика и фентъзи cheers Ами май това е засега ... ако се сетя още нещо може да допълня Smile
Върнете се в началото Go down
Celtic Myst
Пътешественик
Celtic Myst


Брой мнения : 12
Age : 32
Registration date : 17.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 7:55 pm

Хм,ами аз съм Божана и съм на почти 16 geek От София и уча езици Wink Чета фентази от доста време и предпочитам епичното фентази Wink Занимавам се с фотография и писане на разни нещица.Слушам предимно метъл и рок...какво друго да кажа...нз Wink
Върнете се в началото Go down
Night elf
Пътешественик
Night elf


Брой мнения : 88
Age : 29
Location : Right there beside you...
Registration date : 17.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitimeВто Дек 18, 2007 9:59 am

Здравейте и от мен! Very Happy (натрапница от класа ^^')
Казвам се Василена,но ми викат накратко Вас.На 13 години съм,живея във Варна.Зодия стрелец Cool (Няма да пропусна това по абсолютно никакъв начин!)Уча в VIII СОУ Александър Сергеевич Пушкин с преподаване на чужди езици.От всичките аз се занимавам с Руски,Английски и Немски.Много обичам анимета и манга,както и фентъзи! *влюбен поглед* Никога...ама почти никога...няма да ме заварите пред компютъра без да слушам музика.Ако стане така по някаква случайност,значи нещо ми има (Оо) Много ме влекат форуми като този,обожавам да пиша...аз ям,спа и живея,за да пиша Shocked Не съм професионалист,кой го каза това? Граматични и правописни грешки много ще срещате от мен,в това бъдете убедени... ^^'
Върнете се в началото Go down
http://rpgames.all-forum.net/
Altair
Пътешественик
Altair


Брой мнения : 42
Age : 31
Registration date : 18.12.2007

Character sheet
Раса на героя: Елфи
Клас на героя: Ренджър
Име на героя: Дуриен Муунхънтър

Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitimeВто Дек 18, 2007 1:56 pm

Здрасти и от мен Very Happy Айде и аз ще се изкажа
Казвам се Миро, на 14 години съм.Уча в СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" в Русе.Много обичам да чета - дори повече от това да пиша във форуми Smile Предпочитам фентъзито - особено това по Уаркрафт.В момента пиша такова, първата глава е ввъв форума на ПЦМания, втората я издокусурявам.Ако се хареса мисля да почна втори разказ Laughing
Върнете се в началото Go down
Naith
Пътешественик
Naith


Брой мнения : 16
Age : 32
Location : Stuck in the middle...
Registration date : 17.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitimeВто Дек 18, 2007 11:35 pm

Здрасти на всички!!!

Ето ме и мен.... Казвам се Милена, на 16 съм вече и по принцип съм от София, но за сега живея в Брюксел, Белгия. Уча в католически колеж, но това да ни ви плаши. Не съм религиозна фанатичка. Никак даже. Чисто и просто това е едно от най-добрите училища в квартала... И аз като повчето тук обичам да чета фентъзи... Макар че изобщо не се ограничавам само с този жанр...
Пиша из РП-форуми най вече, за да си поддържам българския. Никак не ме бива с литературата и ако не пиша по нещо сравнително редовно, съм чисто и просто обречена... Обожавам анимациите и редовно си гледам по нещо... Напоследък все по-често витя в облаците и си мечтая за лятото, когато ще се прибера в Бг....


Последната промяна е направена от на Чет Дек 20, 2007 11:30 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://teriti.4rumer.com
From the inside
Пътешественик
From the inside


Брой мнения : 16
Age : 30
Registration date : 20.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 12:36 am

Олеее колко мноого познати срещам тукааа!! Shocked
Казвам се Диди (Димитрина,но е за предпочитане само Дидка).От Велико Търново съм.Метълка съм,обожавам фентъзито и WarCraft.Уча в ХГ "Св.св. Кирил и методий".Пиша "разни нещица",ама не се получават... Very Happy ГОЛЯМА фенка съм на Джони Деп!^^
ето ви снимка https://2img.net/h/i165.photobucket.com/albums/u46/the_green_charlotte/P1030625.jpg?t=1198138443


Последната промяна е направена от на Чет Дек 20, 2007 11:15 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Zajche
Пътешественик
Zajche


Брой мнения : 28
Registration date : 17.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 2:08 am

Здрасти, викайте ми Сен, някои вече се сещат за какво иде реч.
Така... всъщност... здрасти Хелуинд ^^
Казвам се Боян, родом от Шумен, уча информатика в СУ, втори курс... има някакви интересни неща за мен, но едва ли ще ги кажа тук, не ми е до това... в момента ми е влюбено и мога да говоря с часове за това колко много обичам приятелката си, но това също няма да ви е интересно. Мога да ви се похваля какво музика слушам, но ще отнеме прекалено много време... bounce
На солидна доза кофеин съм, не ми обръщайте внимание.
А бе хора, много се радвам, че Хелуинд е тук щото иначе щях да се чувствам съвсем дъртак. Не че не съм си, ама това е друг въпрос.
Така, защо пиша... щото ми е кеф пък. Обичам идиотщината... не общата идиотщина, в смисъл на глупост, а частната, която си е творческа идиотщина и е насочена в точно определена творческа насока, или така нареченото шеметство. Или както там се казва на шемета характеристиката. cyclops -циклоп! Това сега го забелязах и направо щях да падна. Какво яко пулсиращо око...
Както и да е, отплеснах се. Не се надявайте на нещо много сериозно от моя страна, но имам една молба към всички - моля ви се, пишете нормално. Знам, че с болд и италик е весело, както и с розово, оранжево, пенбяно и цвят праскова(което не мога да си го представя точно какво е, ама айде), но дразни очите. Така де, стар човек съм вече. Бе не съм, ама айде. Както и да е. имам предвид, че не е много весело да се пише с някакви големи изгъзици в текста нали?
Както и да е, не ми обръщайте внимание. Приятна вечер.
Върнете се в началото Go down
Billy
Pround flooder
Billy


Брой мнения : 73
Age : 32
Registration date : 12.12.2007

Character sheet
Раса на героя: Полу елфи
Клас на героя: Крадец
Име на героя: Леандър Гроуз

Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 10:46 am

а може ли да ти викам сенТРИ? Laughing
Върнете се в началото Go down
https://kriegland.bulgarianforum.net
Zajche
Пътешественик
Zajche


Брой мнения : 28
Registration date : 17.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 11:16 am

Бива, въпреки че си е чисто хабене на мастило Wink
Върнете се в началото Go down
Sonya
Пътешественик
Sonya


Брой мнения : 14
Registration date : 20.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitimeПет Дек 21, 2007 12:05 am

Хм ами аз се казвам Соня и съм на 16 години. Мечтая по цял ден, и понякога чета. Мнго голяма фенка съм на класическата литература и от време на време пиша. Свиря на барабани... какво друго не пуша падам си по момчета...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Представете себе си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете себе си   Представете себе си Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Представете себе си
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Приключения из Крийгланд :: Друго :: Нещата от живота-
Идете на: