Приключения из Крийгланд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Приключения из Крийгланд

Добре дошли в Крийгланд
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Хари Потър

Go down 
+3
ShaDow_MiSt
Night elf
Dante
7 posters
АвторСъобщение
Dante
admin
Dante


Брой мнения : 62
Location : Варна
Registration date : 15.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeСря Дек 19, 2007 12:30 pm

Всичко за книгата.
Върнете се в началото Go down
http://citadelata.com
Night elf
Пътешественик
Night elf


Брой мнения : 88
Age : 29
Location : Right there beside you...
Registration date : 17.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeСря Дек 19, 2007 12:32 pm

По-скоро за поредицата...
Хари Потър ме запали по всякакви магически фантастични неща...От там започнаха фантасамагориите ми за магове,вещици и т.н.Много обикнах магията I love you Поредицата е страхотна,въпреки,че последната книга още не съм я прочела...Жалко е,че свърши,но нищо не е безкрайно.Роулинг много добре се справя,страшна е цялата история ^^
Върнете се в началото Go down
http://rpgames.all-forum.net/
ShaDow_MiSt
Пътешественик
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 33
Age : 32
Location : SoMeWhErE BeYoNd ThE ReAL WoRlD...
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Раса на героя: Хора
Клас на героя: Бард
Име на героя: Дерек

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeСря Дек 19, 2007 6:06 pm

В началото гледах много скептично на поредицата ... като цяло си мислех, че не е нищо особено. Но един ден реших да изгледам втория филм за Хари (който всъщност ми е любим) и разбрах ,че съм грешала Very Happy Стана ми интересно и започнах да си купувам книгите и да ги чета и останах със страхотни впечатления относно авторката им и идеята ... За жалост още не съм си купила седмата книга, но очаквам да я намеря под елхата за Коледа geek иначи любимата ми книга без спор е " Нечистнокръвния принц" - чела съм я 7 пъти и не ми омръзва. Просто цялата книга грабва с разнообразните си герои ... обожавам Снейп, Рон, Дъмбълдор и МакГонагъл ... велики са lol!
Върнете се в началото Go down
Dante
admin
Dante


Брой мнения : 62
Location : Варна
Registration date : 15.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 9:46 pm

ShaDow_MiSt написа:
В началото гледах много скептично на поредицата ... като цяло си мислех, че не е нищо особено. Но един ден реших да изгледам втория филм за Хари (който всъщност ми е любим) и разбрах ,че съм грешала Very Happy Стана ми интересно и започнах да си купувам книгите и да ги чета и останах със страхотни впечатления относно авторката им и идеята ... За жалост още не съм си купила седмата книга, но очаквам да я намеря под елхата за Коледа geek иначи любимата ми книга без спор е " Нечистнокръвния принц" - чела съм я 7 пъти и не ми омръзва. Просто цялата книга грабва с разнообразните си герои ... обожавам Снейп, Рон, Дъмбълдор и МакГонагъл ... велики са lol!
Аз бях на примиерата на книгата в 12:00 на примиерата. Беше готино. Прочетох книгата на следващия ден.... повярвайте ми ще ви стане любимита Wink А най забавното беше, че таман се пребирах от един приятел където свирихме и бях облечен в някво кожено черно яке, анорак черен и с електрическата китара под ръка ( калъфа ми се беше скъсал даеба...) и като влязох всичките там деца как ме изгледаха не беше истина... съвсем не се припокривам с представите за Хари Потър фен явно lol!
Ни книгата е велика препоръчвам ви я чета я от 9 години ! study
Върнете се в началото Go down
http://citadelata.com
katri_mei
Пътешественик
katri_mei


Брой мнения : 79
Age : 33
Location : Перник... Everywhere in the fantasy world...
Registration date : 14.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 10:00 pm

Не съм чела книгите и не смята да ги чета. Не ми допадат, първите две части на фирма съм гледала, но нещо не ме грабна особено, а от първата книга да съм прочела само две глави и напълно се отказах. Не харесвам поредицата, има много неща които не са напълно авторски, аса взети от други и по- стари книги, точно това не ми харесва и ми е безразлично и безинтересно... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://svetove.4rumer.net/portal.htm
Sonya
Пътешественик
Sonya


Брой мнения : 14
Registration date : 20.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 11:38 pm

Хм на мен всички са ми много интересни. За мен ХП е нещо, което промени света.

пп Извинявам се за флууда ама не мога да не попитам... ДАНТЕ СВИРИШ НА КИТАРА?
Върнете се в началото Go down
Billy
Pround flooder
Billy


Брой мнения : 73
Age : 32
Registration date : 12.12.2007

Character sheet
Раса на героя: Полу елфи
Клас на героя: Крадец
Име на героя: Леандър Гроуз

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 11:42 pm

Sonya написа:
Хм на мен всички са ми много интересни. За мен ХП е нещо, което промени света.

пп Извинявам се за флууда ама не мога да не попитам... ДАНТЕ СВИРИШ НА КИТАРА?
Аха и ранка му беше пингвин с китара ,ама бях принуден да му го сменя Embarassed
Върнете се в началото Go down
https://kriegland.bulgarianforum.net
Dante
admin
Dante


Брой мнения : 62
Location : Варна
Registration date : 15.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeПет Дек 21, 2007 5:30 pm

Sonya написа:
... ДАНТЕ СВИРИШ НА КИТАРА?
O RLY ? Shocked
Върнете се в началото Go down
http://citadelata.com
Disappear
Начинаещ
Disappear


Брой мнения : 9
Age : 29
Registration date : 18.06.2008

Character sheet
Раса на героя: Елфи
Клас на героя: Магьосник
Име на героя:

Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 8:42 pm

Еми Хари Потър за мен е най-добрата магьоснически фентъзи книга.Прочетох и 6 части ся чакам за 7-мата.Просто всеки път когато свършвах книгата,ми идваше да заплача все едно се разделях с някой познат.И много се възхищавам на Дж.К.Роулинг за това как ги е измислила всички тези неща Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хари Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър   Хари Потър Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хари Потър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Приключения из Крийгланд :: Друго :: Фентъзи-
Идете на: