Приключения из Крийгланд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Приключения из Крийгланд

Добре дошли в Крийгланд
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Форумен дневник.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Dante
admin
Dante


Брой мнения : 62
Location : Варна
Registration date : 15.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Форумен дневник. Empty
ПисанеЗаглавие: Форумен дневник.   Форумен дневник. Icon_minitimeВто Дек 18, 2007 10:40 pm

Тука споделяйте всичко което ви се е случило през деня. Какво интересно около вас и такива работи Smile
Върнете се в началото Go down
http://citadelata.com
Night elf
Пътешественик
Night elf


Брой мнения : 88
Age : 29
Location : Right there beside you...
Registration date : 17.12.2007

Character sheet
Раса на героя:
Клас на героя:
Име на героя:

Форумен дневник. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумен дневник.   Форумен дневник. Icon_minitimeВто Дек 18, 2007 10:59 pm

Име на произведението:Как Мърфи обича да си играе с малките ни душички...
Автор:Аз...
ПРозиведение:
Отивам аз на урок сутринта по български и литература до макдрайва.Хайде,отначало добре,докато не стана една огромна простотия...Попитах дали има някой в банята,нямаше отговор и отворих.Едно момче от страни вика "Има някой" и аз като шега му отговарям така-"Да,един полтъргайст се крие там,нали?" (нека отбележа,че този много хубаво ме беше изнервил...)Хората започнаха да се смеят.През целия остатък от урока онзи не спря да повтаря думата "Полтъргайст" и всички се смеят,аз не мога да разбера какво му е смешното на тая дума.Питам го,той така и така не ми казва.И накрая на урока ме пита нещо,което просто ме разби..."А какво е полтъргайст?" Shocked Да,нямам думи.Минах през Макдоналдс,защото не бях обядвала,а веднага трябваше да тръгвам за училище.Мъкна аз сто торби и ми писна.Слагам пакета с храната в торбата за физическо и си вървя.Нека отбележа,че по целия път не си чувствам ръцете,защото всичко,което нося тежи...Хайде,стигам до училище,тряскам всичко на чина и си гледам ръката-тресе се като за свеотовно,после в час по тудово трябваше да готвим,аз една филия не мога да намажа с масло...Бъркам в торбата да си изкарам храната ,защото имаме 15 минути до часа и само опипвам...всичко мокро...а вътре ми е физическото.Леле,така се изплаших,гледам,какаото,което си взех се е отворило и се е разляло...ВСИЧКО мокро,дрехите ми бяха разкрасени с разни кафеникави петънца като далматинчета...Хайде,държа си нервите,но едно момиче взе една химикалка от пода и я хвърли в някаква произволна посока във въздуха (И аз не знам защо го направи Shocked ) Така яко ме нацели между очите,хубаво,че си носех очилата,че съклата да ме спасят...
Върнете се в началото Go down
http://rpgames.all-forum.net/
 
Форумен дневник.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Приключения из Крийгланд :: Друго :: Нещата от живота-
Идете на: